COWI Liga 1. Division Fussingø 2017sø 09-04-2017 14:39
ResultaterOprettet af OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stnr Navn                         År Klub                          Kla.         Tid 



Bane 4  (54)            4.8 km  0 Hm   15 K                

    1    252 Peer Straarup                66 Horsens OK                    H65        40:10 
    2    240 Knud Fjordvald               67 Silkeborg OK                  H65        40:23 
    3     24 Nanna Lysemose Poulsen       15 Silkeborg OK                  D16        42:13 
    4    229 Mogens Hagner                60 Silkeborg OK                  H60        42:36 
    5    231 Erik Nysom                   64 Silkeborg OK                  H60        42:43 
    6    253 John Holm                    66 OK Pan                        H65        42:49 
    7     22 Rebecca Loft Thyssen         15 Horsens OK                    D16        42:52 
    8     88 Berit Harfot                 50 Horsens OK                    D50        43:46 
    8    244 Bjarne Christensen           65 Silkeborg OK                  H65        43:46 
   10    329 Martin Christensen              Mariager Fjord OK             Åben4      45:07 
   11    241 Poul Erik Christensen        65 Horsens OK                    H65        45:47 
   12    246 Poul Bobach                  70 Aalborg OK                    H65        46:09 
   13    248 Eigil Nielsen                68 Horsens OK                    H65        47:11 
   14    239 Arne Moe-Jensen              65 Viborg OK                     H65        47:17 
   15    300 Britta Ank Pedersen          57 Horsens OK                    D55        48:43 
   16     21 Ida Riis Madsen              13 Rold Skov OK                  D16        48:49 
   17    294 Birgitte Halle               60 Aarhus 1900 Orientering       D55        49:44 
   18     89 Annemette Sørensen           54 OK Pan                        D50        51:01 
   19     20 Anne Sofie Thyss Harfot      15 Horsens OK                    D16        51:07 
   20    250 Ulrik Mathiasen              65 Silkeborg OK                  H65        52:48 
   21    228 Keld Østergaard              63 Mariager Fjord OK             H60        52:49 
   22    230 Gert Rebsdorf                61 Mariager Fjord OK             H60        54:17 
   23    243 Keld Abrahamsen              66 Aarhus 1900 Orientering       H65        55:12 
   24     23 Astrid Gylling Hougaard      15 Aarhus 1900 Orientering       D16        55:37 
   25    242 Hans Bloch                   68 OK Pan                        H65        56:53 
   26    328 Jens Christensen             62 Mariager Fjord OK             Åben4      57:09 
   27    234 Torben Sørensen              60 Horsens OK                    H60        57:14 
   28    331 Johan Schjødt                79 Aarhus 1900 Orientering       Åben4      57:25 
   29    296 Lone Dybdal                  62 Aarhus 1900 Orientering       D55        57:54 
   30    237 Poul Grøn                    66 OK Pan                        H65        58:06 
   31    247 Lars-Ole Kopp Jensen         68 Karup OK                      H65        59:13 
   32    233 Erik Odgaard                 64 Silkeborg OK                  H60        59:51 
   33    251 Ulf Mogensen                 68 Aalborg OK                    H65      1:00:15 
   34     91 Bettina Gjedde               54 Mariager Fjord OK             D50      1:02:33 
   35    236 Henning Larsen               69 Horsens OK                    H65      1:02:36 
   36    327 Lars Otte                    62 Rold Skov OK                  Åben4    1:03:21 
   37    295 Susanne Høiberg              55 Silkeborg OK                  D55      1:03:51 
   38    224 Ole Nielsen                  64 Aalborg OK                    H60      1:04:18 
   39    298 Lene Kofoed Petersen         58 Horsens OK                    D55      1:04:43 
   40    297 Mariann Kejser               55 OK Pan                        D55      1:06:18 
   41    227 Jan Bille                    63 OK Pan                        H60      1:06:57 
   42    293 Hanne Mohapeloa              55 Aalborg OK                    D55      1:08:36 
   43     92 Tina Samsø Udholm            51 Aalborg OK                    D50      1:10:43 
   44     90 Minna Hald Andersen          50 Rold Skov OK                  D50      1:12:04 
   45    226 Helmut Hilden                63 Rold Skov OK                  H60      1:15:14 
   46    299 Anette Ozol                  55 Silkeborg OK                  D55      1:15:55 
   47    245 Poul Larsen                  65 Horsens OK                    H65      1:22:31 
   48    249 Olaf Christensen             67 Aarhus 1900 Orientering       H65      1:30:08 

         232 Hans Jørgen Vad              60 Horsens OK                    H60      Fejlkl. 
         238 Jørn Egeberg                 65 Horsens OK                    H65      Fejlkl. 
          93 Anette Bagger Sørensen       51 Silkeborg OK                  D50      startet 
         225 Søren Munthe                 64 Mariager Fjord OK             H60      startet 
         235 Helge Søgaard                62 Rold Skov OK                  H60      startet 
         254 Øjvind Brøgger               67 Aarhus 1900 Orientering       H65      startet 



Tilbage til hovedmenuen